Karrier

Karrier - Projekttámogató mérnök

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Projekttámogató mérnökként az ipari képfeldolgozás hagyományos és intelligens kamerarendszereivel, adatgyűjtő rendszerekkel és gyorskamerákkal kapcsolatos projektek támogatásában számítunk rád.

A megoldások ügyfélnél történő bemutatása, folyamatok modellezése és tesztelése, valamint az ajánlattételi feladatoktól kezdve a projektek műszaki előkészítése és lebonyolítása.

Ha van tapasztalatod méréstechnikában vagy gyártásban, emellett ipari képalkotásban vagy fotózásban, akkor nálunk egy gyorsan fejlődő, elkötelezett, vidám és fiatal csapat tagja lehetsz.

  • Ipari megoldások üzletág projekteinek műszaki előkészítése és megvalósítása
  • Ajánlatok műszaki előkészítése
  • Műszaki kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Új beszállítók műszaki evaluációja
  • Ügyfelek támogatása

CÉGÜNK

A RIEL magyar tulajdonú középvállalatként 30 éve a biztonságtechnikai szektor meghatározó szereplője. Ipari megoldások üzletágunk világszínvonalú méréstechnikai és videotechnikai megoldásokat kínál az ipar szereplőinek a kutatás-fejlesztés, gyártósori megfigyelés és gyártásautomatizálás területein.

ELVÁRÁSOK

  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság (aktív vezetési tapasztalattal) villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Legalább 3 év mérnöki tapasztalat méréstechnika vagy gyártás területén
  • Jó kapcsolatteremtő- és konfliktuskezelő képesség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

A MAGABIZTOS MUNKAVÉGZÉSHEZ AZ ALÁBBI KÉSZSÉGEKRE LESZ SZÜKSÉGED.

  • Önállóan, határidők betartása mellett tudod munkádat végezni
  • Képes vagy egyidőben több projekt kezelésére
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek
  • Nagyfokú megbízhatóság, önállóság és időmenedzsment
  • Precíz, szabálykövető munkavégzés
  • Kiváló tervező, szervező és problémamegoldó készség
  • Jó prezentációs készség
  • Dinamikus, stressztűrő, pozitív személyiség

AMIT KÍNÁLUNK

  • Munkához használatos laptop és mobiltelefon
  • Korszerű környezetben végezheted a kihívásokkal teli, változatos munkádat
  • Versenyképes alapbér mellett cafeteria rendszer
  • Kül- és belföldi képzések
  • Angol és német nyelvtanulás lehetősége
  • Barátságos, közvetlen, fiatalos csapat
  • Stabil, hosszútávú álláslehetőség
  • Változatos, sokrétű feladatkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, 1139 Röppentyű utca 24.

Önéletrajzodat küld az allas@riel.hu email címre.

Karrier - Biztonságtechnikai rendszermérnök

Szeretnél a szakma legjobbjaitól tanulni? Itt a helyed a RIEL-nél, ahol egy dinamikusan fejlődő, elkötelezett, vidám csapat tagja lehetsz. Biztonságtechnikai rendszermérnökként betekintést nyerhetsz a szakma szépségeibe. Elsőként veheted kezedbe és tesztelheted a piacon megjelent termékújdonságokat. Az ország legösszetettebb videó-, riasztó-, beléptető- és felügyeleti rendszereinél részt vehetsz a tervezésben, beüzemelésben és műszaki támogatásban. Téged keresünk, ha kitartó vagy, érdekel a biztonságtechnika és szereted gyakorlatban is kipróbálni, amit tanulsz.

CÉGÜNK

A RIEL magyar tulajdonú középvállalatként 30 éve a biztonságtechnikai szektor meghatározó szereplője. Fő tevékenységként világvezető gyártók biztonságtechnikai rendszereinek forgalmazásával foglalkozunk, emellett kiemelkedő műszaki terméktámogatást és profi márkafüggetlen szervizszolgáltatást kínálunk partnereinknek. Az Árpád híd metrómegállótól néhány percre található irodaházunkban korszerű munkakörülmények között végezheted a munkád.

ELVÁRÁSOK

  • Mérnöki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

  • Tudod miből áll össze és hogyan működik egy biztonságtechnikai rendszer (CCTV, beléptető, behatolásjelző)
  • Be tudsz állítani egy routert, hogy távolról elérd otthoni eszközeidet
  • Feladataid megoldásához angolul utána tudsz járni a szükséges információknak

  • Rendszeres szakmai képzésekkel fejlesztheted tudásod
  • Helyben angol és német nyelvtanulás lehetősége
  • Rugalmas munkarend