Cégünk nemzetközi cégek magyarországi disztribútoraként működő nagy múltú biztonságtechnikai vállalkozás. Az alábbi munkakörökbe keresünk kollégákat. Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezesedet, bérigény megjelölésével a hirdetésben megadott email címre várjuk

Feladatok

  • Személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Vevőrendelések kezelése
  • Környezetvédelmi adatszolgáltatás
  • Visszáruk és javitások kezelése
  • Számlázás
  • Telefonok kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Office alkalmazások alapos ismerete
  • sERPa ügyviteli rendszer ismerete előny
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Konfliktuskezelő képesség
  • Szervezőkészség
  • Jelentkezésedet várjuk az allas@riel.hu e-mail címen
  • Email tárgyába írd be: Állás jelentkezés - Kereskedelmi ügyintéző

Feladatok

  • CCTV rendszerek terméktámogatása
  • Műszaki kapcsolattartás a beszállítókkal – jellemzően angol nyelven
  • Eszközök tesztelése, tesztek dokumentációja
  • Dokumentációk készítése
  • Ügyfelek műszaki problémáinak teljes körű, gyors és alapos kezelése
  • Árajánlatok készítése
  • Rendszertervek készítése

  • Mérnöki végzettség
  • CCTV rendszerek ismerete
  • Számítógépes hálózatok kialakításának, hibakeresésének alapvető ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kapcsolatteremtő és konfliktuskezelő képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Riasztó-, tűzjelző-, kaputelefon- és beléptetőrendszerek ismerete előnyt jelent
  • Email tárgyába írd be: Állás jelentkezés - Biztonságtechnikai rendszermérnök