Karrier

Karrier - Frontend Developer

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Frontend Developer-ként cégünk weboldalainak és adminisztrációs rendszereinek, belsős és publikus Android és iOS mobil klienseinek UX és UI felületeinek tervezésében, fejlesztésében, valamint karbantartásában tudsz részt venni.

Ha van tapasztalatod UX / UI tervezésben, jól ismered a korszerű újhullámos webes technológiákat, gyakorlottan készítesz különböző célra optimalizált felhasználói felületeket akkor itt a helyed a RIEL-nél, ahol egy dinamikusan fejlődő, elkötelezett, vidám és fiatal csapat tagja lehetsz.

CÉGÜNK

A RIEL magyar tulajdonú családi vállalkozásként több, mint 25 éve a biztonságtechnikai piac meghatározó szereplője. Fő tevékenységként világvezető gyártók videó-, riasztó- és tűzjelzőrendszereinek forgalmazásával foglalkozunk, emellett kiemelkedő műszaki terméktámogatást és profi márkafüggetlen szerviz szolgáltatást kínálunk partnereinknek.

ELVÁRÁSOK

  • Legalább 3 éves hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Gyakorlatod van mockup-ok és drótvázak elkészítésében
  • Naprakész CSS és JS tudás, Websocket, Vue.js ismerete
  • Android Studio és Xcode gyakorlat
  • GIT vagy más verziókövető rendszer használata

A MAGABIZTOS MUNKAVÉGZÉSHEZ AZ ALÁBBI KÉSZSÉGEKRE LESZ SZÜKSÉGED.

  • Átlátod a felhasználói igényeket és tudsz rendszerben gondolkodni
  • Ismered és gyakorlottan készítesz reszponzív weboldalakat
  • Jó grafikai és design érzéked van
  • Több projekten tudsz párhuzamosan, nagy odafigyeléssel dolgozni
  • Önállóan végig tudsz vinni projekteket

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszú meetingektől mentesen pörgősen dolgozunk
  • Munkavégzés és munkarend megegyezés szerint akár otthonról is
  • A versenyképes fizetés mellett cafeteria rendszert biztosítunk
  • Helyben angol és német nyelvtanulási lehetőséget kínálunk
  • Barátságos, közvetlen, fiatalos csapatban dolgozhatsz

Jelentkezésedet az allas@riel.hu email címre várjuk.