Cégünk nemzetközi cégek magyarországi disztribútoraként működő nagy múltú biztonságtechnikai vállalkozás. Az alábbi munkakörökbe keresünk kollégákat. Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezesedet, bérigény megjelölésével a hirdetésben megadott email címre várjuk

Feladatok

  • CCTV rendszerek terméktámogatása
  • Műszaki kapcsolattartás a beszállítókkal – jellemzően angol nyelven
  • Eszközök tesztelése, tesztek dokumentációja
  • Dokumentációk készítése
  • Ügyfelek műszaki problémáinak teljes körű, gyors és alapos kezelése
  • Árajánlatok készítése
  • Rendszertervek készítése

Elvárások

  • Mérnöki végzettség
  • CCTV rendszerek ismerete
  • Számítógépes hálózatok kialakításának, hibakeresésének alapvető ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kapcsolatteremtő és konfliktuskezelő képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Riasztó-, tűzjelző-, kaputelefon- és beléptetőrendszerek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívást jelentő és változatos munkakör
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége: angol nyelvórák, belső továbbképzések, külső tréningek
  • Jó hangulatú, pozitív gondolkodású, fiatal csapat
  • Korszerű munkakörülmények
  • Teljesítményarányos és versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIII. kerület, Röppentyű u. 24.
  • Jelentkezésedet várjuk az allas@riel.hu e-mail címen
  • Email tárgyába írd be: Jelentkezés - Biztonságtechnikai rendszermérnök