Termékek
Kategóriák
Szűrés
Kategóriák
1-25 / 60
Comunello
ABACUS300-230V-KIT
ABACUS 300 230V szárnyaskapu készlet; max. 3m/300kg vagy 1,5m/500kg kapukhoz
Garancia: 4 év
Motor típusa: szárnyaskapu
Tolóerő: 2000 N
Max. kapusúly: 500 kg

A csomag tartalma:

  • 2 db ABACUS 300 230V motor
  • 1 db QUAD 230V vezérlő modul
  • 1 pár DART SLIM fotocellás érzékelő
  • 2 db VICTOR távirányító

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
ABACUS500-230V-KIT
ABACUS 500 230 V szárnyaskapu készlet; max. 5 m kapukhoz
Újdonság
Garancia: 4 év
Motor típusa: szárnyaskapu
Tolóerő: 2000 N
Max. kapusúly: 500 kg

A csomag tartalma:

  • 2 db ABACUS 500 230V motor
  • 1 db QUAD 230V vezérlő modul
  • 1 pár DART SLIM fotocellás érzékelő
  • 2 db VICTOR távirányító

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
AC-185
EAGLE kiegészítő konzol 180 fokos nyitáshoz
Újdonság
Garancia: 4 év

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
AC-240
Indukciós érzékelő járművekhez
Garancia: 4 év

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
AC-30
Kiegészítő antenna Comunello eszközökhöz
Garancia: 4 év

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
AC-50
Akkumulátor csomag; CU-24V vezérlőkhöz; 2x 12V 1,2Ah
Garancia: 4 év

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
AC-80
ABACUS kiegészítő konzol kifele irányú nyitáshoz
Újdonság
Garancia: 4 év

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
AG-261
Fogasléc; nylon; 1 m
Garancia: 4 év
Hossz: 1 m
Anyag: műanyag
Szín: fekete

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Egyéb gyártó
AT-SPSX
AT 1 GBit/s Duplex LC- MultiM modul SFP
Kifutó

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Nestron
AT012
Krimpelő szerszám
Garancia: 2 év

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
DART
Fotocellás érzékelő
Garancia: 4 év

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
DART-ADJUSTABLE
Fotocellás érzékelő; horizontálisan 180° és vertikálisan 10° állítható; vékony kialakítás
Garancia: 4 év

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
DART-BATTERY
Fotocellás érzékelő; beépített akkumulátor; vékony kialakítás; 16 m hatótáv
Garancia: 4 év

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
DART-SLIM
Fotocellás érzékelő; vékony kialakítás
Garancia: 4 év

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
EAGLE-230V-KIT-ENC
EAGLE 230V süllyesztett kapunyitó készlet; max. 3,5m/350kg vagy 2m/600kg kapukhoz
Garancia: 4 év
Motor típusa: süllyesztett
Max. kapusúly: 600 kg
Max. szárnyméret: 3 m

A csomag tartalma:

  • 2 db EAGLE 230V motor
  • 2 db motorház
  • 1 db QUAD 230V HP vezérlő modul
  • 2 db kézi kioldó zár
  • 1 pár DART SLIM fotocellás érzékelő
  • 2 db VICTOR távirányító
  • 1 db külső antenna

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Equip
EQUIP129403
Krimpelő fogó; RJ11/RJ12/RJ45

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
FORT1000-230V-KIT
FORT 1000 230V tolókapu készlet; max. 1000 kg kapukhoz
Garancia: 4 év
Motor típusa: tolókapu
Tolóerő: 900 N
Max. kapusúly: 1000 kg

A csomag tartalma:

  • 1 db FORT 1000 230V motor
  • 1 pár DART fotocellás érzékelő
  • 2 db KEEP távirányító
  • 1 db SWIFT-Y LED villogó fény

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
FORT400-24V-KIT
FORT 400 24V tolókapu készlet; max. 400 kg kapukhoz
Garancia: 4 év
Motor típusa: tolókapu
Tolóerő: 350 N
Max. kapusúly: 400 kg

A csomag tartalma:

  • 1 db  FORT 400 24V motor
  • 1 pár DART fotocellás érzékelő
  • 2 db KEEP távirányító
  • 1 db SWIFT-Y LED villogó fény

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
FORT700-230V-KIT
FORT 700 230V tolókapu készlet; max. 700 kg kapukhoz
Garancia: 4 év
Motor típusa: tolókapu
Tolóerő: 600 N
Max. kapusúly: 700 kg

A csomag tartalma:

  • 1 db FORT 700 230V motor
  • 1 pár DART fotocellás érzékelő
  • 2 db KEEP távirányító
  • 1 db SWIFT-Y LED villogó fény

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Egyéb gyártó
GVT-0300
LevelOne SFP 1.25 GBit/s Duplex LC- MultiM modul

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Hikvision
HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM
Multimódusú SFP modul; Duplex LC; 1.25G; TX1310 nm/RX1310 nm
Átviteli közeg: optika
Hurkolhatóság: nem hurkolható
Bemenetek száma: 1

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Hikvision
HK-SFP-1.25G-20-1310
Monomódusú SFP; simplex; LC; 1.25G; TX1310 nm/RX1550 nm
Garancia: 2 év
Átviteli közeg: optika
Hurkolhatóság: nem hurkolható
Bemenetek száma: 1

Megjegyzés: Csak a HK-SFP-1.25G-20-1550-vel alkalmazható párban!

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Hikvision
HK-SFP-1.25G-20-1550
Monomódusú SFP; LC; 1.25G; TX1550 nm/RX1310 nm
Garancia: 2 év
Átviteli közeg: optika
Hurkolhatóság: nem hurkolható
Bemenetek száma: 1

Megjegyzés: Csak a HK-SFP-1.25G-20-1310-vel alkalmazható párban!

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
INDEX
Kulcsos kioldó; 3 állású; IP43
Garancia: 4 év

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Comunello
INDEX-EURO
Kulcsos kioldó; EURO verzió; 3 állású; IP43
Garancia: 4 év

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
1-25 / 60