Hálózat és átviteltechnika

Szűrők

1-50 / 310

Excel

100-065

100-065

Cat5e UTP kábel; fehér PVC köpeny; 305 fm; dobozos kiszerelés Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-066

100-066

Cat5e UTP fali kábel; lila; LSOH; 305 fm; dobozos kiszerelés Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-071

100-071

Cat6 UTP fali kábel; LSOH; 305 fm; dobozos kiszerelés Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-076

100-076

Cat6 FTP fali kábel; lila; 305 fm; dobozos kiszerelés Tudj meg többet
  • Kábeltípus: F/UTP (FTP)
  • Vezetőszám: 8x0.22 mm2
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-090

100-090

Cat5e UTP kültéri kábel; fekete; 305 fm; dobozos kiszerelés Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-100

100-100

Cat6 UTP kültéri kábel; fekete; 305 fm; dobozos kiszerelés Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: 8x0.22 mm2
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-148

100-148

Cat6a F/FTP patch kábel; 1 m LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: F/FTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-152

100-152

Cat6a F/FTP patch kábel; 2 m LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: F/FTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-153

100-153

Cat6a F/FTP patch kábel; 3 m LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: F/FTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-154

100-154

Cat6a F/FTP patch kábel; 5 m LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: F/FTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-176

100-176

Cat6a F/FTP patch kábel; 0.5 m LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: F/FTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-217

100-217

Cat5e FTP fali kábel; lila; 305 fm; dobozos kiszerelés Tudj meg többet
  • Kábeltípus: F/UTP (FTP)
  • Vezetőszám: 8x0.22 mm2
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-290

100-290

Cat6 MOSAIC aljzat parapet csatornához (100-290) Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: -

Excel

100-310

100-310

UTP cat6 patch kábel; 1 méteres LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-311

100-311

UTP cat6 patch kábel; 2 méteres LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-312

100-312

UTP cat6 patch kábel; 3 méteres LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-314

100-314

UTP cat6 patch kábel; 5 méteres LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-335

100-335

UTP cat6 patch kábel; 10 méteres LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-336

100-336

UTP cat6 patch kábel; 15 méteres LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-337

100-337

UTP cat6 patch kábel; 20 méteres LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-395

100-395

UTP cat6 patch kábel; 0,5 méteres LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-435

100-435

FTP cat6 patch kábel; 1 méteres LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: F/UTP (FTP)
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-436

100-436

FTP cat6 patch kábel; 3 méteres LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: F/UTP (FTP)
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-437

100-437

FTP cat6 patch kábel; 5 méteres LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: F/UTP (FTP)
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-456

100-456

FTP cat6 patch kábel; 0,5 méteres LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: F/UTP (FTP)
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-457

100-457

FTP cat6 patch kábel; 2 méteres LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: F/UTP (FTP)
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-459

100-459

FTP cat6 patch kábel; 10 méteres LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: F/UTP (FTP)
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-500

100-500

Cat6a U/UTP patch kábel; 1 m LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-501

100-501

Cat6a U/UTP patch kábel; 2 m LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-502

100-502

Cat6a U/UTP patch kábel; 3 m LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-503

100-503

Cat6a U/UTP patch kábel; 5 m LSOH köpennyel Tudj meg többet
  • Kábeltípus: UTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

100-910

100-910

Cat7a 40 Gbit SFTP fali kábel; 500 fm; dob Tudj meg többet
  • Kábeltípus: S/FTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

100-980

100-980

Cat6a 10 Gbit FTP kültéri kábel; 500 fm; dobozos kiszerelés Tudj meg többet
  • Kábeltípus: U/FTP
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: fóliás

Excel

200-044

200-044

Optikai duplex patch kábel; LC-LC 50/125 OM3; 2 m Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

200-055

200-055

Optikai duplex patch kábel; LC-SC 50/125 OM3; 2 m; (200-055) EXCEL Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

200-069

200-069

Optikai kül- és beltéri Loose Tube kábel; 8 szálas; multimódusú; 50/125 OM2 Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

200-093

200-093

Optikai duplex patch kábel; LC-SC 50/125 OM2; 10 m; (200-093) EXCEL Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

200-151

200-151

Optikai kül- és beltéri Loose Tube kábel; 8 szálas; multimódusú; 50/125 OM3 Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

200-169

200-169

Optikai duplex patch kábel; LC-LC 50/125 OM2 Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

200-173

200-173

Optikai duplex patch kábel; LC-SC 50/125 OM2; 2 m; (200-173) EXCEL Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: nincs

Excel

200-559

200-559

Optikai Pigtail; LC 50/125 OM2; 2 m Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: -

Excel

200-560

200-560

Optikai pigtail LC 50/125 OM3; 2 m Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: -

Excel

200-561

200-561

Optikai szálpigtail; LC 9/125; 2 m; OS2 Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: -

Excel

200-680

200-680

Optikai duplex patch kábel; LC-LC 9/125 OS2; 2 m; (200-680) EXCEL Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: -

Excel

200-682

200-682

Optikai duplex patch kábel; LC-LC 9/125 OS2; 3 m; (200-682) EXCEL Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: -

Excel

200-688

200-688

Optikai duplex patch kábel; LC-SC 9/125 Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: -

Excel

201-137

201-137

LC MM duplex optikai toldó; aqua OM3 Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: -

Egyéb gyártó

21.17.3001R

21.17.3001R

ROLINE UTP toldó; cat5e Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: -

Nestron

AD001AHD

AD001AHD

AHD-HDMI/VGA/Kompozit videokonverter Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: -

Nestron

AD001H-2

AD001H-2

Video-VGA konverter CRT/LCD monitorokhoz Tudj meg többet
  • Kábeltípus: -
  • Vezetőszám: -
  • Árnyékolás: -
Page
termék oldalanként