Kategóriák
Szűrés
Kategóriák
1-25 / 6
Egyéb gyártó
AT-SPSX
AT 1 GBit/s Duplex LC- MultiM modul SFP

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Egyéb gyártó
GVT-0300
LevelOne SFP 1.25 GBit/s Duplex LC- MultiM modul

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Hikvision
HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM
Multimódusú SFP modul; Duplex LC; 1.25G; TX1310 nm/RX1310 nm
Átviteli közeg: optika
Hurkolhatóság: nem hurkolható
Bemenetek száma: 1

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Hikvision
HK-SFP-1.25G-20-1310
Monomódusú SFP; simplex; LC; 1.25G; TX1310 nm/RX1550 nm
Garancia: 2 év
Átviteli közeg: optika
Hurkolhatóság: nem hurkolható
Bemenetek száma: 1

Megjegyzés: Csak a HK-SFP-1.25G-20-1550-vel alkalmazható párban!

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Hikvision
HK-SFP-1.25G-20-1550
Monomódusú SFP; LC; 1.25G; TX1550 nm/RX1310 nm
Garancia: 2 év
Átviteli közeg: optika
Hurkolhatóság: nem hurkolható
Bemenetek száma: 1

Megjegyzés: Csak a HK-SFP-1.25G-20-1310-vel alkalmazható párban!

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
Egyéb gyártó
J4858C
Multimódosú SFP modul gigabit SX-LC Mini-GBIC
Átviteli közeg: optika
Átviteli távolság: 550 m

Nagykereskedői árak és raktárkészlet megtekintéséhez, kérjük jelentkezz be!
1-25 / 6